Copyright 2019 - Custom text here

 

 

Czasami zdarza się, że przez nasze zaniedbania lub splot niesprzyjających okoliczności, stan naszych zębów pozostawia wiele do życzenia. Jeśli jednak zdecydujemy się na odwiedzenie dentysty, zdajmy sobie sprawę z tego, że czasami nawet najbardziej beznadziejne przypadki można wyleczyć. W takiej sytuacji niezbędne okaże się najpewniej leczenie kanałowe, które jest dosyć pracochłonne i trwa niejednokrotnie bardzo długo, jednak aby uratować zęba, warto się mu poddać.

 

 

 

Czasem jednak stomatolog może uznać, że stan zębów jest na tyle zły, iż jedynym wyjściem pozostaje ekstrakcja. Usunięcie zęba stałego wydaje się być ostatecznością i tak rzeczywiście jest. Tym bardziej warto pamiętać, że wolne miejsce powstałe po takim zębie nie powinno pozostać puste.

 

Co zrobić po usunięciu zęba?

 

Jeśli jesteśmy już stuprocentowo pewni, że ząb zostanie usunięty, możemy zainteresować się to opcją - http://www.sumara-implanty.info/implanty-w-1-dzien.php. Umożliwia ona połączenie dwóch zabiegów: usunięcie zęba oraz wszczepienie implantu. Dzięki temu równowaga w jamie ustnej zostanie naruszona w jak najmniejszy sposób.

 

 

f t g