Copyright 2019 - Custom text here

 

Przepełnione sprzętem, nieestetyczne, skromne i zaciemnione gabinety stomatologiczne to obraz, na który w dzisiejszych czasach nie ma miejsca. Powstaje coraz więcej prywatnych ośrodków, które nie tylko świadczą wysoką jakość usług, ale również dbają o otoczenie oraz klimat panujący w gabinecie - lekarze wiedzą jak duży ma to wpływ na samopoczucie pacjenta. Jeśli również wy szukacie takiego gabinetu to zachęcamy do odwiedzenia strony www.dentalpark-krakow.pl.

 

 

 

W ofercie nowoczesnych gabinetów można dziś znaleźć zróżnicowane usługi:

 

 

  • zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej,

  • działania profilaktyczne,

  • leczenie chirurgiczne,

  • endodoncję,

  • a nawet skomplikowaną implantologię, która pozwala uzupełnić ubytki i przywrócić pacjentowi dawny, utracony blask uśmiechu.

 

             

 

 

Współczesne formy znieczulenia

 

 

Pacjenci, którzy stanowczo domagają się znieczulenia, z obawy przed towarzyszącym zabiegowi bólem, również mogą spodziewać się w tej kwestii licznych niespodzianek. Dziś nie zawsze stosuje się nieprzyjemne zastrzyki, ze środkiem znieczulającym. Coraz częściej zmodernizowane gabinety korzystają również:

 

 

  1. z sedacji wziewnej, czyli gazu rozweselającego. Jest to jednocześnie doskonała alternatywa dla kobiet w ciąży, które nie mogą przyjmować tradycyjnych znieczuleń, oraz dla dzieci, u których nie zaleca się stosowania klasycznych rozwiązań. Sedacja rozluźnia pacjenta, dzięki czemu ten odczuwa znacznie mniej dotkliwy ból,

  2. a także ze znieczulenia komputerowego - wówczas środek znieczulający pozostaje niezmienny, ale sam proces jego iniekcji jest zupełnie bezbolesny - pacjenci nie odczuwają nawet przysłowiowego "ukłucia komara".

 

 

 

f t g