Copyright 2019 - Custom text here

Wiadomym faktem jest, że stomatolodzy z wielką chęcią korzystają z nowoczesnych rozwiązań technologicznych pozwalających na jeszcze bardziej efektywne leczenie swoich pacjentów. Fakt ten w dużej mierze dotyczy konkretnego działu stomatologii, czyli implantologii dentystycznej.

 

Zadaniem dentystów zajmujących się implantologią jest uzupełnianie braków zębowych elementami najwyższej jakości. Staje się to możliwe dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, których część scharakteryzowana zostanie poniżej.

 

Dokładne projektowanie w trójwymiarze.

 

Używanie komputerów oraz programów służących do trójwymiarowego projektowania efektów danego zabiegu pozwala na jego dokładne rozplanowanie oraz dużo sprawniejsze wykonanie.

 

Ultradźwięki zamiast wiertła.

 

Nie jest możliwe wprowadzenie implantu bez wykonania w kości szczęki (lub żuchwy) odpowiedniego otworu. Najczęściej używa się do tego celu specjalnych wierteł, jednak nowocześni stomatolodzy nie boją się dużo mniej nieprzyjemnych dla pacjenta rozwiązań. Jednym z nich jest wykorzystywanie ultradźwięków, co umożliwia urządzenie nazywane Piezosurgery 3.

 

 

 

Implant założony w ekspresowym tempie.

Proces wszczepiania oraz gojenia się implantu zębowego bywa dość długi. Można go jednak znacząco skrócić wykorzystując rozwiązanie takie jak to: sumara-implanty.info.pl/implanty-w-1-dzien.php. Pozwala ono na założenie implantu bezpośrednio po usunięciu zęba co przyspiesza moment osiągnięcia pełnej funkcjonalności wszczepionego elementu.

 

 

 

f t g