Copyright 2020 - Custom text here

 

Osobom, które nie mają problemów z żadnym z podstawowych zmysłów (to jest wzrokiem, słuchem, smakiem, węchem czy dotykiem) trudno sobie wyobrazić problemy, jakie w codziennym życiu napotykają chociażby osoby głuchonieme.

 

 

Na problemy z odbieraniem dochodzących z zewnątrz dźwięków cierpi spora część społeczeństwa. Dla niektórych z tych osób niezwykle pomocne może okazać się używanie specjalnych aparatów słuchowych. Dzięki nowoczesnym technologiom produkcji, przede wszystkim z wykorzystaniem drukarek 3D (zobacz tu -  envisiontec.pl/index.php/drukarki-3d/perfactory-standard-family), urządzenia tego typu są dostępne coraz powszechniej oraz mają jeszcze lepsze parametry i właściwości.

 

 

Osobom całkowicie pozbawionym słuchu, z poważnymi uszkodzeniami lub chorobami tego narządu, pozostaje porozumiewanie się ze światem przede wszystkim za pomocą języka migowego. Dlatego jeśli mamy w otoczeniu osobę głuchą lub głuchoniemą, poznajmy podstawowe wyrażenia języka migowego – bez wątpienia ułatwi to komunikację z nią.

f t g