Copyright 2020 - Custom text here

 

Wbrew obiegowej opinii, również w branży stomatologicznej pojawiła się spora konkurencyjność. Okazuje się, że pacjenci mają w związku z tym coraz wyższe wymagania dotyczące zakresu i jakości świadczonych usług. Nikogo nie powinna dziwić prężna modernizacja polskich gabinetów stomatologicznych. Wystarczy zajrzeć na stronę - www.villa-dentica.eu/, aby zobaczyć, jak szeroki zakres działań można znaleźć w jednym miejscu!

 

 

Nie tylko wypełnienia

 

Pacjenci są coraz bardziej świadomi tego, że dobry stan uzębienia to podstawa estetycznego wyglądu, a ten jak wiadomo jest kluczem do sukcesów zawodowych i prywatnych. Piękny uśmiech wymaga poświęceń, dlatego wśród częstych zabiegów stomatologicznych, na jakie decydują się pacjenci możemy znaleźć między innymi:

 

  • leczenie kanałowe - polegające na zupełnym wynerwieniu zęba bez konieczności jego usuwania,

  • ortodoncję - której istotą jest przywrócenie prostego łuku zębów (metod leczenia ortodontycznego jest dziś mnóstwo),

  • implantologię - ubytki w zębach są nieakceptowane w dzisiejszych czasach, dlatego wszyscy je uzupełniają,

  • leczenie estetyczne - polegające na przykład na wybielaniu płytek zębowych.

 

                     

 

Dużą rolę odgrywa także leczenie protetyczne, które staje się podstawową działalnością większości gabinetów stomatologicznych.

Oczywiście nie można zapominać także o działaniach profilaktycznych, które obejmują między innymi:

 

  • lakowanie zębów u dzieci,

  • fluoryzację zębów u dorosłych,

  • piaskowanie i usuwanie kamienia nazębnego,

  • i wiele, wiele innych.

 

 

Zmiany zaszły również w metodyce znieczuleń

 

Dziś oferuje się na przykład zupełnie bezbolesne znieczulenia komputerowe, które wykazują niezwykle wysoką skuteczność i precyzję działania, a także sedację wziewną, która polega na podaniu pacjentowi drogą oddechową gazu rozweselającego niwelującego stres i przykre dolegliwości towarzyszące niektórym zabiegom.

Polacy są coraz bardziej świadomi i coraz częściej odwiedzają gabinety stomatologiczne. Wiedzą bowiem, że zdrowy i piękny uśmiech to ich najważniejsza wizytówka.

f t g