Copyright 2020 - Custom text here

 

Kraków jak również inne miasta, realizuje w gabinetach http://scmestetic.pl/ i im podobnych liczne rozwiązania medycyny estetycznej, które pozwalają zyskać piękno o jakim marzymy. Jednym z ciekawszych zabiegów jest lipoliza iniekcyjna. Kraków przoduje w tej technice, która opiera się o niechirurgiczne zastosowanie specjalnego preparatu na bazie naturalnej soi, co powoduje rozbicie komórek tłuszczowych, a co za tym idzie, łatwiejsze pozbycie się ich z naszego organizmu – w miejscach, które stanowią problem.

 

 

Jak można się domyślić, lipoliza iniekcyjna, czy to dokonana w Krakowie czy w innym miejscy, nie należy do zabiegów które może wykonać każdy, a to dlatego, że istnieje kilka przeciwwskazań jak:

  • bycie w ciąży lub okresie laktacji,
  • w przypadku chorób autoimmunologicznych,
  • w czasie infekcji wirusowych i bakteryjnych w obrębie ciała, które chcemy poddać zabiegowi lipolizy iniekcyjnej,
  • oraz choroby nerek i wątroby, które mogą mieć wpływ na neutralizację składników aktywnych preparatu.

 

Efekty po zabiegu lipolizy iniekcyjnej w Krakowie.

 Efekty po zabiegu lipolizy iniekcyjnej w Krakowie.

 

Wyłączeń przeprowadzenia tej ciekawej procedury liposukcyjnej – lipolizy iniekcyjnej nie ma zbyt wiele, jednak,mimo wszystko warto przeprowadzić dokładną konsultację z lekarzem przed poddaniem się zabiegowi jakim jest lipoliza iniekcyjna. Kraków daje wiele innych możliwości usuwania tłuszczu, dlatego, być może poza tym zabiegiem możliwe będą również inne.

 

f t g