Copyright 2020 - Custom text here

 

We współczesnej medycynie estetycznej ważną rolę odgrywa osocze bogatopłytkowe. Kalisz jest miejscem, gdzie wiele kobiet decyduje się na zabiegi poprawiające urodę tym lub innym sposobem. klik jest jednym z miejsc godnych uwagi.

 

Specjaliści z Kalisza uzyskane osocze bogatopłytkowe podają w formie klasycznej techniki mezoterapii.

 

Leczenie osoczem bogatopłytkowym

Ze względu na działanie regeneracyjne i stymulujące proces odnowy skóry, osocze bogatopłytkowe może być podawane na różne części ciała. Mieszkanki Kalisza najczęściej decydują się na ostrzykiwanie skóry twarzy, szyi, dekoltu lub dłoni. Bardzo często podaje osocze bogatopłytkowe aplikuje się w obręb owłosionej skóry głowy, by poprawić stan włosów. Specjaliści z Kalisza uzyskane osocze bogatopłytkowe podają w formie klasycznej techniki mezoterapii, nakłuwając skórę płytko w niewielkich odstępach, bądź w postaci liniowej. Zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego zazwyczaj nie wymaga znieczulenia. Pacjentki klinik w Kaliszu często jednak korzystają ze znieczulenia miejscowego lub przewodowego poprzez nałożenie kremu znieczulającego. Cały zabieg trwa około 30 do 45 minut. Bezpośrednio po zabiegu na skórze mogą wystąpić lekkie"

  • obrzęki,
  • bolesność,
  • napięcie.

 

W miejscach iniekcji mogą pojawić się zasinienia, które ustępują w ciągu 7 do 10 dni. Efekty można ocenić po ok. 3-6 miesiącach.

f t g