Copyright 2020 - Custom text here

 

Są ludzie zafascynowani oczyszczaniem wątroby, którzy godzinami mogliby opowiadać o sposobach, jakie wypróbowali. Czy nie lepiej jednak zrobić to raz a porządnie? Lewatywa z kawy jest takim niezawodnym sposobem, jak zapewnia serwis ( więcej ), poświęcony terapiom zdrowotnym. Wątroba jest jednym z kluczowych organów ludzkiego ciała, odpowiedzialnym za oczyszczanie organizmu z wszelkich szkodliwych toksyn. Co jednak, gdy sama wątroba ulega zanieczyszczeniu? Autor terapii lewatywami z kawy przekonuje, ze kofeina ma zbawienne działanie, gdy jest wprowadzana doodbytniczo.

 

Powoduje rozszerzenie żył wrotnych wątroby i otwarcie dróg żółciowych co prowadzi do szybkiej i skutecznej detoksykacji organu i jest krokiem do jego odbudowy. Lewatywa z kawy jest szczególnie zalecana osobom chorym na raka i jest składnikiem szerszej terapii obejmującej specjalna dietę i przyjmowanie soków warzywno-owocowych w dużych ilościach. Okazuje się, że u chorych znajdujących się nawet w ostatnim stadium choroby nowotworowej następowała trwała remisja i powrót do zdrowia.

 

Osoby, którym tak spektakularnie pomogła lewatywa z kawy, twierdzą, ze nie zrezygnują z tej metody już nigdy i wprowadzają ten sposób oczyszczania wątroby jako stały rytuał nowego, zdrowego życia.

 

f t g